«Chcę żyć do 150 lat!» Słynna włoska stulatka powiedziała nam, jak udaje jej się przedłużyć swoje życie
×

COVID-19 : Cała nasza produkcja odpowiada wiodącym europejskim standardom jakości i jest dokładnie testowana przed wysyłką. Ze względów bezpieczeństwa wszystkie paczki są dezynfekowane i dopiero potem wysyłane są do adresata. Wszystkie manipulacje z produktami przeprowadzane są w specjalnych kombinezonach ochronnych. Spełniamy wszystkie wymagania Ministerstwa Zdrowia.

«Chcę żyć do 150 lat!» Słynna włoska stulatka powiedziała nam, jak udaje jej się przedłużyć swoje życie

Carlotta Mancuso urodziła się w małej wiosce w Kalabrii w 1919 roku, przeżyła dwie wojny światowe, trudny okres powojenny, różne władzy i ruchy polityczne. W księdze rekordów jest wymieniona jako najstarsza we Włoszech, 14 marca skończyła 101 lat.

Pani Carlotta przeżyła dłużej nie tylko swoich rówieśników, ale także dzieci swoich rówieśników.

Prababcia regularnie przeprowadza specjalne testy i badania lekarskie. Każdego roku lekarze mówią jej to samo: jest zdrowa jak byk.

Bez względu na tak długie życie pani Mancuso rzadko opuszczała swoją wioskę i zawsze odmawiała przeprowadzki do miasta. Początkowo jej dzieci nalegały na to, a następnie zaakceptowały jej wybór.

Pani Carlotta mieszka w dużym domu zbudowanym przez zmarłego męża. I traci dużo czasu na opiekę nad domem. Ona ma również 10 hektarów ziemi i gajów oliwnych. Ponadto pani Carlotta ma krowę, kilka kóz i kurczaków. A co najważniejsze, ona ma dość energii, aby sobie z tym poradzić.

Przybyliśmy do rodzinnej wioski pani Carlotty, aby przeprowadzić wywiad ze stulatką i poznać jej sekret: jak żyć tak długo i być pełnym siły i zdrowia. Siedząc przy stole z pysznymi domowymi ciastami, rozumieliśmy, że pani Carlotta pracuje niestrudzenie, a poza nami ma wiele zmartwień. Dlatego spieszyliśmy się zadawać pytania.

- Pani Carlotta, jaka jest tajemnica tak długiego życia? Dłużej niż ktokolwiek inny. Jak to jest możliwe?

- Wiele razy już mówiłam wszystkim, którzy zadawali mi to pytanie (często przychodzą do mnie dziennikarze). To są czyste naczynia krwionośne. Mój wujek Salvatore nauczył mnie temu jeszcze przed wojną. Salvatore mieszkał w naszej wiosce, był znachorem. Zaopiekował się wszystkimi w naszej wiosce, a także ludźmi przybyłymi z innych wiosek. Potem, gdy wybuchła wojna, zabrano go na żołnierza i niestety się nie wrócił. Byliśmy wtedy sąsiadami.

Często mieliśmy razem obiad. I rozmawialiśmy o wszystkim. On opowiadał mi o swojej pracy, co i jaką trawą można leczyć. W tym czasie miałam siostrę z wieloma problemami zdrowotnymi. Salvatore wyleczył jej naczynia krwionośne i ona całkowicie wyzdrowiała. Od tego czasu uważaliśmy, że naczynia krwionośne byli głównym sposobem ochrony zdrowia. Niestety, moi rodzice zmarli tragicznie w wieku 87 lat. Moja siostra żyła długo, ale mniej ode mnie. Zmarła w wieku 95 lat. Często mówiłam moim dzieciom, żeby sprawdzały naczynia krwionośne.

Więc moim sekretem długowieczności jest regularne oczyszczanie naczyń krwionośnych. Myślę, że nikt tego nie robi i dlatego tak mało żyje. Dotyczy to szczególnie emerytów mieszkających w mieście. Oni biorą dużo chemii i myślą, że to im pomoże. Kiedy przyjechałam do miasta, aby zobaczyć się z wnuczką, byłam bardzo zaskoczona tymi zwyczajami. Chorzy mieli tylko 60 lat. Oto jak pomagają ich pigułki. Są to chemikalia, które są bardzo szkodliwe dla zdrowia. Ale gdyby wyczyścili naczynia krwionośne, byliby zdrowi i aktywni, jak ja.

- Pani Carlotta, jeśli osoba z problemem zdrowotnym zacznie oczyszczać naczynia krwionośne, czy zmoże dłużej żyć?

- Oczywiście! Dlaczego nie? Pomyślcie samodzielnie. Krew przepływa przez naczynia krwionośne, dostarczając składniki odżywcze do wszystkich narządów. Jeśli odżywianie jest dobre, narządy są zdrowe. Zdrowie ludzi zależy od zdrowia naczyń krwionośnych. Ale z czasem naczynia krwionośne zatykają się. W końcu wszelkiego rodzaju niestrawne substancje osadzające się w naczyniach krwionośnych mogą dostać się do krwi. Ciało nie może ich wyeliminować. Naczynia krwionośne w tym przypadku zapychają się jak zardzewiałe rury. Krew przestaje wpływać do narządów wewnętrznych. W rezultacie narządy nie mają żywienia, a tylko chorują. Nerki, żołądek, wątroba, pęcherz: wszystkie narządy cierpią na zmniejszenie dopływu krwi. Nawet głowa. Wyobraźcie sobie, że na przykład przestanę karmić moją krowę. Ona od razu zachoruje!

Ale jeśli poprawić krążenie krwi, narządy będą zdrowe. Być może ktoś nie będzie żył tak długo jak ja, ale na pewno będzie żył dłużej. 3, 5 lub nawet 10 lat dłużej. Wcześniej, kiedy nie było żadnych ani tabletek ani aptek, nasze babcie piły zioła lecznicze, czyściły naczynia krwionośne i były całkowicie zdrowe.

Pamiętam dobrą historię. Kobieta, która mieszkała w Rzymie, napisała mi to. Jej mąż cierpiał na nadciśnienie. Kilka razy miał podejrzenie zawału serca. Lekarze powiedzieli mu, że nie przeżyje długo. Już chciał kupić miejsce na cmentarzu. Jego żona zapytała mnie, jak to wyleczyć. Powiedziałam jej mój sekret. Poradziłam jej, aby wyczyściła naczynia krwionośne. Od tego czasu minęło ponad 10 lat. Osoba żyje, jest zdrowa i ogólnie nie ma oznak nadciśnienia. Teraz cała jego rodzina zaczęła oczyszczać naczynia krwionośne. Co roku wysyłają mi kartkę urodzinową. I wielu takich ludzi jest mi wdzięcznych.

Dziennikarze często mnie o to pytają i zawsze odpowiadam to samo, ale najwyraźniej nikt nie słucha. Na próżno! Jeśli oczyścisz naczynia krwionośne, możesz żyć długo i, co najważniejsze, być zdrowym! W końcu długie życie i choroby nie są przyjemnością.

Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) zablokowanie naczyń krwionośnych powoduje do 93% rozwoju różnych chorób: od chorób przewodu pokarmowego po zaburzenia widzenia.

- Jak czyścić naczynia krwionośne? Czy może pani podzielić się swoim przepisem z naszymi czytelnikami?

- Najpierw czyściłam je zgodnie z moją sprawdzoną domową recepturą. Zbierałam lecznicze zioła i robiłam eliksir. Wcześniej miałam więcej siły. We właściwym czasie chodziłam do lasu i w góry, zbierałam i suszyłam zioła, a następnie gotowałam. Czyściłam naczynia krwionośne raz na 2 lata. Nie trzeba tego robić często, ponieważ naczynia krwionośne nie zatykają się tak szybko. Ale teraz nie zbieram już ziół. Dla mnie stało to zbyt męczące.

Przestałam to robić około 15 lat temu. Moja najstarsza córka mieszka w Niemczech. I wysyła mi pocztą jeden niemiecki środek. Teraz oczyszczam naczynia krwionośne tym środkiem. Listonosz zawsze prosi mnie o sprzedaż tego środku. On pomaga nawet lepiej niż zioła. Ponadto nie mam już siły, by je zbierać. Nawet jeśli czuję się dobrze, odczuwam swój wiek. Starość można ograniczyć, ale nie można jej zatrzymać.

- Jak nazywa się ten środek?

- Boże, nie pamiętam. Pamiętam tylko, że opakowanie było bardzo piękne. Ale wyrzuciłam to. Lepiej zapytaj moją córkę, jak się nazywa. Dam ci jej numer telefonu. Możesz do niej zadzwonić do Niemiec ...

Pani Carlotta długo szukała czegoś w sąsiednim pokoju. Potem przyniosła bardzo zużyty notatnik, w którym zapisano wszystkie przydatne numery telefonów.

Zadzwoniliśmy do jej córki w Niemczech i zapytaliśmy ją o środek. Jak się okazało, córka pani Carlotty jest znanym kardiologiem w Niemczech. Potwierdziła, że ​​regularnie wysyła matce środki w celu oczyszczenia naczyń krwionośnych z cholesterolu. Wszystko się zgadzało, z wyjątkiem tego, że środek nie był niemiecki, ale włoski. Nazywa się CardioActive i został zakupiony na stronie internetowej Instytutu Kardiologii S. Orsola-Malpigi.

Nie mogliśmy się wstrzymać pokusy, by zapytać córkę-kardiologa, jak działa ten środek i dlaczego czyszczenie naczyń krwionośnych jest tak ważne zarówno dla osób starszych, jak i młodych.

Giovanna Fischer telefonicznie z Niemiec:

- Czyszczenie naczyń krwionośnych jest koniecznie dla wszystkich osób, które chcą żyć długo, aktywnie i zdrowo. Jest to szczególnie odpowiedne dla osób cierpiących na choroby sercowo-naczyniowe, nadciśnienie. Oczyszczanie naczyń krwionośnych z cholesterolu jest gwarancją wyzdrowienia.

Ponadto oczyszczanie naczyń krwionośnych jest wskazane w przypadku innych chorób, które nie są związane z sercem lub naczyniami krwionośnymi. Na przykład oczyszczanie naczyń krwionośnych są często przepisywane w przypadku chorób wątroby lub nerek. Ta procedura poprawia skuteczność leczenia.

CardioActive jest produkowany we Włoszech; pomaga oczyścić naczynia krwionośne z cholesterolu w najkrótszym czasie, w zaledwie 14 dni leczenia. Ten środek jest w 100% naturalnym produktem i zawiera rzadkie lecznicze wyciągi z ziół i jagód: głóg, chmiel, serdecznika, dziurawca zwyczajnego, lipy i skrzypu polnego. Cząsteczki środku mogą przenikać do cząsteczek cholesterolu i niszczyć je od wewnątrz. Dzięki temu naczynia krwionośne są oczyszczone z cholesterolu.

Oprócz naturalnych ekstraktów środek zawiera dużo witamin i minerałów niezbędnych dla zdrowia, a także korzystnych dla serca i naczyń krwionośnych.

Witamina C

Wzmacnia i tonizuje ściany naczyń krwionośnych. Zmniejsza ryzyko miażdżycy i nadciśnienia złośliwego

Witamina A

Normalizuje przepuszczalność małych naczyń włosowatych

Witamina B1

Wzmacnia mięsień sercową. Zapobiega zawałowi serca

Witamina B2

Zwiększa ilość tlenu we krwi

Witamina B3

Rozszerza naczynia krwionośne, zmniejsza ciśnienie natychmiast po użyciu

Witamina B12

Poprawia krzepnięcie krwi

Potas

Usuwa nadmiar płynu z organizmu

Sód

Zmniejsza obrzęki, które często występują u pacjentów z nadciśnieniem

Fosfor

Zwiększa tonus naczyń krwionośnych, stabilizuje funkcję układu nerwowego

Wapń

Zmniejsza ryzyko nadciśnienia złośliwego i udaru mózgu

I inne.

- Gdzie można kupić CardioActive?

Możesz zamówić „CardioActive”, w tym celu musisz wziąć udział w programie od Instytutu Kardiologii S. Orsola-Malpigi. Promocja będzie trwała do włącznie.

Jedyną rzeczą w tym roku, o ile mi wiadomo, włoskie Ministerstwo Zdrowia przeznaczyło mniej środków na ten program niż w ubiegłym roku. Więc teraz instytut rozpowszechnia resztki z ubiegłego roku. Niestety, środek szybko się kończy. Dlatego dla wszystkich tych, którzy chcieliby oczyścić naczynia krwionośne za pomocą tego produktu, zalecam jak najszybciej zostawić zgłoszenie, dopóki jest to możliwe.

Publikujemy wyniki ankiety przeprowadzonej wśród osób, które wypróbowały CardioActive. Producent poprosił wszystkie osoby, które zakupiły środek, o wypełnienie ankiety i pomoc w ustaleniu, czy środek pomógł im poczuć się lepiej. Obecnie w ankiecie wzięło już udział około 5000 osób.

Wyniki ankiety:

  • Ciśnienie całkowicie ustabilizowało się (przeszło nadciśnienie) - 98% respondentów
  • Tętno powróciło do normy - 97% respondentów
  • Ból głowy znikł - 99% respondentów
  • Poprawił się wzrok - 74% respondentów
  • Zwiększyła się skuteczność leczenia chorób przewlekłych - 92% respondentów
  • Znacząca poprawa ogólnego stanu zdrowia - 99% respondentów

Cała nasza produkcja odpowiada wiodącym europejskim standardom jakości i jest dokładnie testowana przed wysyłką. Ze względów bezpieczeństwa wszystkie paczki są dezynfekowane i dopiero potem wysyłane są do adresata. Wszystkie manipulacje z produktami przeprowadzane są w specjalnych kombinezonach ochronnych. Spełniamy wszystkie wymagania Ministerstwa Zdrowia.

Zamówić „CardioActive” można na terenie całego kraju po w loterii zniżek do 50%.

Na CardioActive po promocyjnej cenie się zostało:

23 op.

Możesz zostawić zgłoszenie i dostać naturalny środek„CardioActive” w promocyjnej cenie 39EUR:

Uwaga!
Nasz portal zapewnia dodatkową zniżkę na CardioActive. Spróbuj szczęścia i kliknij przycisk „Kręcić”. Jeśli masz szczęście, możesz zamówić środek jeszcze taniej! Powodzenia!

Kręcić

Stara cena: 78 euro

Nowa cena: 39 euro

zostało się 10:00

Gratulacje!

50% zniżka

Pamiętaj, że oferta specjalna jest ważna do : (włącznie)


Komentarze

Jadwiga

Dziękuję bardzo za tak interesujący artykuł. Brałam udział w loterii „CardioActive” i wygrałam zniżkę

Krzysztof

To świetny środek. Całkowicie się zgadzam. Miałem wiele problemów zdrowotnych. Gdy tylko zacząłem czyścić naczynia krwionośne za pomocą CardioActive, czuję się znacznie lepiej, nic mnie już nie martwi. Polecam wszystkim!

Andrzej

Czyściłem także naczynia krwionośne tym środkiem. Mój kardiolog przepisał mi to na nadciśnienie. Mam 63 lata i od 53 lat mam skoki nadciśnienia. Ataki były ostatnio szczególnie silne i częste. Mój przyjaciel z dzieciństwa, lekarz, powiedział mi o tym programie i przepisał mi środek 3 miesiące temu. Teraz ciśnienie wróciło do normy. To jest cud.

Bogusław Szymczak

To mi też pomogło. Cierpiałem na nadciśnienie w ciągu 7 lat, to okropna choroba. Już zgodziłem się z tym, że przez całe życie będę brać tabletki, ale po kuracji CardioActive moje ciśnienie krwi już nie wzrasta. Polecam wszystkim, to pomoże!

Emilia Laskowska

Dzięki tej babci za radę długowieczności!

Helena Osińska

Dziękuję. Artykuł był bardzo interesujący. Udało mi się uzyskać rabat! Obiecali dostawę za 2-3 dni robocze kurierem. Mam nadzieję na ten środek

Janusz

Spodobał mi się CardioActive. Używałem środku latem ubiegłego roku. Nadciśnienie minęło! Nie mam już żadnych objawów, żadnego wzrostu ciśnienia. Byłem zaskoczony. Czuję się świetnie!

Elżbieta

Przeczytałam kilka recenzji na temat tego środku i chcę powiedzieć, że zdecydowanie warto go zamówić! Nawet z taką zniżką!

Grzegorz Kaczmarczyk

To najlepszy środek. Sprawdziłem!

Adrian Wasilewski

Regularnie czyszczę naczynia krwionośne. Mam 81 lat. I planuję żyć o wiele więcej! Mam energię i siłę, a to jest najważniejsze!

Teresa

Wygrałam CardioActive w loterii. Mam dziedziczne nadciśnienie trzeciego stopnia. Całe życie biorę leki. Wskaźniki rzadko spadały poniżej 180/110. Dzięki CardioActive ciśnienie wróciło do normy. Naprawdę mnie uratowało!

Daniel

Sąsiad często narzekał na swoje choroby, od żołądka do serca. Ale ostatnio widzę go aktywnego i wesołego. Ponieważ bierze „CardioActive”. On ma 72 lata.

Ewa Kozłowska

Dziękuję. Zamówiłam ten produkt dla mojego męża. Zapytałam konsultanta, czy na magazynie pozostało wiele paczek, a on odpowiedział nie, nie więcej niż 500 paczek. Ci, którzy chcą wygrać, powinni się spieszyć z udziałem w promocji.

Aneta Staniszewska

Dziękuję bardzo!!!


Weź udział w loterii